R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wesela: sale, zespoły
Autor Wiadomość
voitaass 
Słyszał o Wieluniu
voitaass


Wiek: 42
Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: nietuszyna
Wysłany: 2007-10-26, 14:37   

mam prosbe do wszystkich forumowiczow, pomozcie mi z wyborem zespolu na wesele. mam na oku zespol AMORADA z Bialej, slyszalam ze sa niezli, ale jesli macie o nich jakies swoje zdanie podzielcie sie z nim ze mna. dziekuje z gory za pomoc
_________________
voitaass
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2007-10-26, 21:33   

posłuchaj sobie kilku zespołów , i sam coś z tego wybierzesz , my przesłuchaliśmy z 7 różnych , z Wielunia i okolicy :)
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
pjotrek 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 42
Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 10
Skąd: lodz
Wysłany: 2007-11-07, 13:12   

Hej. Planujemy zorganizować wesele w motelu „Złota Kaczka” przed Rudnikami. Czy ktoś się tam bawił na weselu? Może ktoś mi napisze jaka jest tam obsługa, jedzenie? Sam motel jest bardzo ładny :) tylko boje się czy sala nie będzie za mała, bo planujemy tam zrobić wesele na 100 osób. Czekam na informacje pozdrawiam
_________________
pjotrek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-11-07, 13:51   

Poszukuje sali z możliwością noclegu, oprócz Boryny jest w okolicach taka sala?
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
pjotrek 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 42
Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 10
Skąd: lodz
Wysłany: 2007-11-07, 14:01   

Z moich poszukiwań sali (gdzie nocleg dla gości odgrywa bardzo dużą rolę) spodobał mi sie motel "Złota Kaczka". Nocleg na 50 osób, mozna wynająć cały hotel za 1400 zł, goście mogą przyjechac juz w piatek i być tam do poniedziałku (w tym sniadanie w niedziele). Ale nie wiem jakie tam jest jedzienie i jaka obsługa:(
_________________
pjotrek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
radek 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 37
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-11-07, 14:14   

Sala z noclegami jest, jeszcze w Konopnicy jest to Ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny "Zacisze" są tam domki i 2 apartamenty jeden 2osobowy i jeden 4osobowy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
magdalenka 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 38
Dołączyła: 21 Lip 2007
Posty: 4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-11-18, 00:17   

Bawiłam się ostatnio na weselu w Konopnicy na małej sali - wesele było na ok. 50-60 osób, spokojnie zmieściłoby się jeszcze trochę (jest jeszcze duuuża sala chyba na 300 osób). Obsługa bardzo dobra (było tylko 2 kelnerów, ale na stołach niczego nie brakowało). Jedzonko naprawdę bardzo smaczne! :lol: Kontakt z właścicielem też jak najbardziej w porządku. Pokoje do spania czyste i schludne, ale bez jakichś rewelacji. Pokój małżeński przytulny :P Jedynym minusem (jak dla mnie) było to, że z sali do domku trzeba było przejść kawałek drogi po takiej kratce ze żwirkiem, co w połączeniu z wysokimi szpilkami, cienką sukienką i zimną nocą lekko mnie irytowało... ;)
Praktyczna uwaga: jeśli planuje się ślub w okresie wakacyjnym trzeba liczyć się z mniejszą ilością miejsc noclegowych (z uwagi na kolonie itp.). W innym czasie jest możliwość zorganizowania dodatkowych miejsc noclegowych właśnie w ośrodku.
Ośrodek można spokojnie polecić innym, bardzo ładna okolica. Na stronie "Zacisza" można znaleźć zdjęcia. Niestety cena do najniższych nie należy, a i o terminie trzeba odpowiednio wcześnie pomyśleć.

Noclegi są również w Kamionie (Ośrodek posiada:
- salę na 120 osób, salę na 60 osób
- 15 pokoi 1,2,3 osobowych, ale obok ośrodka jest chyba jeszcze jakiś motel).
Ogólnie mnie bardzo urzekło to miejsce :D i sama zastanawiam się czy nie zorganizować tam własnego wesela (choć cena może być/jest trochę odstraszająca, na ten moment 140zl od osoby bez noclegu :sad: ). Niestety nie mogę się wypowiedzieć na temat obsługi i jedzenia (ale słyszałam, że też jest dobre). Szczegóły również dostępne na stronie internetowej.

To z mojej strony na temat sal z noclegami to tyle. Więcej do głowy nic mi nie przychodzi... Sama przyłączam się też do prośby o podawanie namiarów na inne miejsca na wesela z noclegiem (bardzo proszę o jakieś konkretne namiary, adresy, tel) bo niestety ciężko coś znaleźć na ten temat w necie :/

pozdrawiam! :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
radek 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 37
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-11-19, 01:30   

magdalenka napisał/a:
Praktyczna uwaga: jeśli planuje się ślub w okresie wakacyjnym trzeba liczyć się z mniejszą ilością miejsc noclegowych (z uwagi na kolonie itp.). W innym czasie jest możliwość zorganizowania dodatkowych miejsc noclegowych właśnie w ośrodku.
Ośrodek można spokojnie polecić innym, bardzo ładna okolica. Na stronie "Zacisza" można znaleźć zdjęcia. Niestety cena do najniższych nie należy, a i o terminie trzeba odpowiednio wcześnie pomyśleć.



Co do kolonii w wakacje, to zawsze na pierwszym miejsu stoją weselnicy i zawse Oni mają do dyspozycji wszystkie domki i ewentualna możliwość noclegów w niedaleko położonych domkach "MOSiR Pabianice". A co do rezerwacji sali to na 2008 i 2009 zostało kilka termin, a nawet już na 2010 już są jakieś terminy porezerwowane, a co do ceny to nie należy do jakichś wygóroanych, jest w okolicy cen w okolicznych salach organizujących wesela.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
magdalenka 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 38
Dołączyła: 21 Lip 2007
Posty: 4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-11-21, 19:03   

Cytat:
ewentualna możliwość noclegów w niedaleko położonych domkach "MOSiR Pabianice"


ale tutaj weselnicy nie zawsze maja pierwszeństwo... (wiem z własnego doświadczenia)

Cytat:
A co do rezerwacji sali to na 2008 i 2009 zostało kilka termin, a nawet już na 2010 już są jakieś terminy porezerwowane


dokładnie... jeśli ktoś planuje ślub z wyprzedzeniem to interesuje go konkretny dzień/miesiąc a nie pierwszy wolny termin... stąd zapewne te rezerwacje na 2010 rok :P W zasadzie w większości miejsc o terminie wakacyjnym trzeba pomyśleć odpowiednio wcześniej (im bardziej popularne miejsce, tym więcej rezerwacji), chyba że jakaś para się rozmyśli...

Cytat:
co do ceny to nie należy do jakichś wygóroanych, jest w okolicy cen w okolicznych salach organizujących wesela.


do wygórowanych nie należy, ale do tanich też nie... podobnie jak Kamion (wg mnie oba ośrodki mają zbliżone warunki/cenę, choć Kamionu nie miałam okazji sprawdzić osobiści). Trzeba jednak pamiętać, że taniej nie zawsze znaczy lepiej. Płacąc więcej, mamy prawo po prostu więcej oczekiwać :) dlatego nie napisałam, że jest za drogo, tylko drogo (ale np. adekwatnie do jakości).

Co do "tańszych" przykładów mogę podać salę w Starzenicach. Jedzenie też dobre, obsługa miła. Bardzo dobrze wspominam to wesele, :razz: choć oczywiście większe wrażenie robią wcześniej wspomniane sale, no i spać też nie ma gdzie :neutral:

Podobno Podjadek jest godny polecenia (też do najtańszych nie należy ;) ) Ostatnio dowiedziałam się, że również oferują miejsca noclegowe. Jakie są wasze opinie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
EC 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 39
Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 2
Skąd: Osjaków
Wysłany: 2007-12-05, 22:20   

Zapraszam do odwiedzenia Hotelu Mazurek .

http://www.zajazdmazurek.pl

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-12-05, 22:22   

EC napisał/a:
Zapraszam do odwiedzenia Hotelu Mazurek

Wiele osób wypowiada się w ten sposób, że jakby miało wybierać między Mazurkiem, a Podjadkiem po drugiej stronie ulicy, zdecydowanie wybrałoby Podjadka (i wybrało).
Ciekaw jestem czemu, skoro wyglądem Mazurek bardziej przyciąga?

PS. Trochę wam się ogonki do polskich liter na stronie porozjeżdżały :P
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Izabela 
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Gru 2005
Posty: 403
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-12-06, 18:11   

glizda napisał/a:
Poszukuje sali z możliwością noclegu, oprócz Boryny jest w okolicach taka sala?
Myśle,ze w Kniei ale nie wiem jak to u nich wygląda z miejscami
_________________
"Być gwiazdą,gwiazdą ludzi fantazją.."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-12-07, 18:13   

glizda napisał/a:
Poszukuje sali z możliwością noclegu, oprócz Boryny jest w okolicach taka sala?

Jest jeszcze Sokolnik ale podobno jest od pewnego czasu zamkniety.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-12-07, 18:23   

glizda napisał/a:
Poszukuje sali z możliwością noclegu, oprócz Boryny jest w okolicach taka sala?

Polecam ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy Zacisze w Konopnicy.
Całkiem niedawno miałam okazję bawić się tam na weselu i muszę przyznać, że miejsce jest bardzo przyjazne, klimatyczne, a sala bankietowa pojemna oraz sympatyczna. No i oczywiście istnieje możliwość wynajmu domków dla gości weselnych(w zależności od potrzeb).
Więcej informacji na - www.zacisze.wielun.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 44
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-12-07, 19:25   

glizda, nie jestem pewien,ale na Widoradzu jest już czynny hotel (w tej nowej resteuracji/hotelu, nie wiem niestety jak się nazywa. Ale na pewno informacji udzielą Ci w Starym Rynku)
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW