R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wesela: sale, zespoły
Autor Wiadomość
kasienka0508 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 19 Lut 2013
Posty: 7
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-02-20, 12:04   

do ślubu jeszcze sporo czasu ale zaczynam sie rozglądac za wczasu. a wie ktos czy Pani Malwina Spychała dekoratorka Bajka z Łyskorni jeszcze ubiera sale i czy ma strone www?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
oluss89 
Przejeżdżał przez Wieluń
:-)


Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 74
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-20, 19:27   

kasienka0508, sporo czasu tzn ile? bo jak dwa lata to nie ma sensu się teraz rozglądac za fryzjerem, kosmetyczką.. jedynie to sala, zespol, fot/kam... no i może ta dekoratorka.. ale moja mi powiedziała we wrzesniu ze dwa lata to za dużo, tak rok, 9 misiecy ok..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kasienka0508 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 19 Lut 2013
Posty: 7
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-02-21, 08:53   

czerwiec 2014, tyle ze pani makijazystka/fryzjerka oprocz mnie bedzie musiala pomalowac/uczesac w domu jeszcze 5 innych osob wiec caly poranek to zajmie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
oluss89 
Przejeżdżał przez Wieluń
:-)


Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 74
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-21, 16:20   

ale co Ty sie dziewczyno denerwujesz. Ludzie sami napedzają ze sale trzeba zamawiac dwa trzy lata wczesniej. Zadna makijazytka Cie nie zapisze na czerwiec 2014 rok ze względu na brak kalendarza. W październiku dzowniłam do zespołu Impuls z Praszki to pani wręcz na mnie nakrzyczała mówiąc ze oni jeszcze na 2014 kalendarza nie maja i co za ludzie ze takie terminy na dwa lata do przodu. Byłam u Nszego zespołu to 2014 wakacyjkne terminy czerwiec, sierpień i wrzesień mieli zajęte. wrzesien weekend w którym ja biore slub mieli wolny bo to jest 13, a ludzie sa przesądni :P daj na luz z mak/fryz.. bo to naprawde za wczesnie...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
rafał.kir 
Słyszał o Wieluniu
rafał.kir


Wiek: 44
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 4
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2013-02-22, 13:52   

Witam wszystkich.
Chciałem zapytać czy ktoś z Was miał okazję korzystać z usług Pana Michała Dudka? Poszukuję fotografa dobrego, w przystepnej cenie, proszę więc Was o opinie. Zauważyłem ogólną tendencję do rezygnowania z filmu weselnego, byłem na kilku weselach i młodzi mieli tylko zdjęcia, więc sami z narzeczoną też zdecydujemy się tylko na fotorelację ze ślubu i wesela.
Co do zespołów weselnych - polecam szczerze zespół MEGA z Młyniska (tj. niedaleko Białej). To 3 młodych ludzi, 2 chłopaków + solistka. Skład stabilny, nie zmienia się od paru ładnych lat, dobry wokal, urozmaicony repertuar, świetnie bawią gości, mają duże poczucie humoru, i z tego co zauważyłem, dystans do siebie samych, nie są tak zadufani w sobie jak niektóre zespoły. Poza tym, nie piją, nie biorą dużo, a solidnie się wywiązują z pracy. Co ważne - robią krókie przerwy, co bardzo cenie sobie, bo przecież nie idę na wesele czy bal posiedzieć i pogadać, wesele jest od tańczenia. Bylem z nimi na 4 weselach i na balu. Spodziewałem się, że będzie na każdym to samo, ale zawsze miło mnie zaskoczyli. U mnie będą grali! Polecam serdecznie.
Czekam na odpowiedzi od Was odnośnie P. Michała - fotografa.
Pozdrawiam wszystkich na tym forum.
Rafał
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
oluss89 
Przejeżdżał przez Wieluń
:-)


Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 74
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-22, 23:34   

rafał.kir, w sprawie p. Michała. Pełny profesjonalizm i zdjecia super ;) kreatywnie podszedł do zadania w sesji zimowej moich znajomych na początku stycznia. No i zdjęcia z wesela tez pewnie fajne wyszły, a szkoda ...bo jeszcze nie miałam okazji im załatwić. Zdjęcia i film bodajże wciągu dwóch tygodni mieli. a film nie wiem kto nagrywał..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-23, 11:24   

rafał.kir, Michał jest naszym forumowiczem. Myslę, że opinie będą jak najbardziej pozytywne.
Zespół MEGA też spoko. Bawiłem się z nimi na weselu i jak najbardziej polecam (chociaż dla mnie nr 1 to IMPULS z Praszki).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
oluss89 
Przejeżdżał przez Wieluń
:-)


Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 74
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-23, 22:55   

red, co do Impulsu z Praszki nie wiem jak graja ale Pani która tam śpiewa jest bardzo nieprzyjemna, nie odbieraja telefonów nie da się z nimi umówic na konkretny termin. przykład mój na wrzesien 2014 roku nie chcieli mnie zapisac bo nie maja kalendarza, okej.. dzowniłam w styczniu z ciekawości to mnie pani zbywała. kolezanka chciała się na wrzesien/pazdziernik 2013 umówic na wesele to jej obiecywali, pozniej jak dzowniła i chciała sie umowić na spotkanie to oni nigdy czasu nie mieli.. wiec zrezygnowali.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
rafał.kir 
Słyszał o Wieluniu
rafał.kir


Wiek: 44
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 4
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2013-02-24, 13:56   

red, oluss89 - dziękuję Wam za informacje, dwie pozytywne opinie, to już coś. To teraz mam nadzieję, że i mojej lubej twórczośc Pana Michała Dudka przypadnie do gustu, sprawdzimy Jego dostępność w tym terminie i zdjęcia załatwione.
Co do zespołów, to kiedyś słyszałem od znajomych, że Impuls z Praszki gra i śpiewa świetnie. Ale niestety nigdy nie miałem okazji osobiście słuchać, lub widzieć tego, co robią. Zanim zdecydowałem się na zespół MEGA, to dzwoniłem do jeszcze innych kapel zapytać o cenę, rozeznać się w temacie. I powiem szczerze, że kiedy osoba podana do kontaktu na wizytówce po kilku próbach połączenia nie odbiera, nie oddzwania, lub twierdzi, że termin na 2014 rok jest zbyt oddalony w czasie, to mnie osłabia! Takie są realia! Zamawiamy salę, fotografa, zespół z takim wyprzedzeniem po to, aby nasz ślub,i wesele były na konkretnym poziomie! Na ostatnią chwilę, to może "wyjśc badziew"! Przecież każdy kalendarz w telefonie komórkowym czy komputerze obejmuje rok 2014! Można sprawdzić i zanotować - pod warunkiem, że szanuje się klienta i chce się robić coś dobrze. Teraz w naszym regionie jest tyle zespołów, fotografów, filmowców, że jest w czym wybierać. Nie trzeba sie prosić.
W moim poprzednim poście podkreślałem to, że zespół Mega nie jest zadufany w sobie. Bo tak jest, oni są dla ludzi! Dzwonie, rozmawiam z jednym z chłopaków, wszystko wyjaśnia, nie naciska, uzgadnia i trzyma dla mnie termin, mimo, że nie widziałęm się z nim. Przyjdzie czas, że pojadę do niego, umowę spiszemy. Nie wydziwia, nie kombinuje. Chcę na 2014, to mam. Oni są zespołem - świadczą usługi. Ja jestem klientem i z tych usług korzystam. Dlatego w branży zostaną najlepsi. Jeśli ktoś chce być gwiazdą estrady, i lubi jak inni błagają go, to nie powinien śpiewać na weselach. Ale się rozpisałem. Miłej niedzieli dla wszystkich! :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kaś 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 4
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2013-02-24, 14:17   

Dzięki za polecenie sali w Konopnicy, mamy już rezerwację :)
Tym razem mam prośbę o informację na temat jakiegoś zespołu, który w swoim składzie ma perkusję i gra 100% na żywo?
Z góry dzięki wielkie :smile:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
rafał.kir 
Słyszał o Wieluniu
rafał.kir


Wiek: 44
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 4
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2013-02-24, 14:24   

kaś - taki zespół, który gra w 100% na żywo to Bolero. Byłem z nimi na imprezie. Grają fajnie, nie fałszują, nieźle prowadzą wesele, ale bardzo głośno było (mi - statecznemu mężczyźnie w stacznym wieku to odrobinę przeszkadza :D ). Może to także wina lokalu w jakim odbywało się przyjęcie i akustyki. 5 osób gra w tym zespole. To nr do Pana Janusza Kawuli - szefa - 604389867.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kaś 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 4
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2013-02-24, 15:05   

Dziękuję za szybką odpowiedź, jednak byliśmy już na kilku weselach z udziałem tego zespołu (było super) i repertuar się już obył. Nie ma efektu zaskoczenia, ale jak najbardziej polecam ten zespół:)

Proszę o inne propozycje :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
niemampomyslu 
Czytał o Wieluniu


Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-24, 20:07   

rafał.kir, święta prawda co do tego 'gwiazdorzenia'. To my płacimy, więc usługodawcy powinni się dostosować do nas, klientów, a nie na odwrót.. A poza tym chciałabym zauważyć, że 2014 to jest przyszły rok.. Nie za 2, nie za 3 lata.. Także to nie taki znowu odległy termin :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majkabbb 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 11
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-25, 09:28   

Zespół Impuls z Praszki przez dobre dwa tygodnie nie odbierał od nas telefonów ani nie reagował na smsy z prośba o kontakt. Był naszym faworytem ale w końcu zrezygnowaliśmy.
Co do zespołu grającego na żywo to zespół Avanti z Sieradza. Mają perkusje, bas , gitare, klawisze i wokalistkę ;) My zdecydowaliśmy się na nich. Fotograf i kamerzysta Rstudio z Mokrska.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
oluss89 
Przejeżdżał przez Wieluń
:-)


Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 74
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-25, 10:43   

Maxim z Mokrska też gra w 100% na żywo ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW