R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: glizda
2014-11-30, 21:07
Burmistrz Janusz Antczak
Autor Wiadomość
torrent2 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 257
Piwa: 38/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-08-01, 04:57   

Jak podaje naszemiasto.pl ( http://wielun.naszemiasto...c053f11de,1,3,5 ), z ratusza napływają dobre i złe wiadomości.

Dobra: Pani wiceburmistrz Magdalena Nowicka jest w ciąży – gratuluję i życzę szczęśliwego rozwiązania!

Zła: Burmistrz Janusz Antczak ma poważniejszy problem ze zdrowiem. Wykryto u niego niebezpieczny nowotwór (czerniaka). Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-08-17, 00:08   

Wyniki naboru w UM do przewidzenia...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
tumasz 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 236
Piwa: 8/5
Skąd: wielun
Wysłany: 2012-08-17, 09:27   

red napisał/a:
Wyniki naboru w UM do przewidzenia...


A może to po prostu fachowiec jest.
Cytuję Ciebie :

"...Więc nie popadajmy w paranoję..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wln4life 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 363
Skąd: Welungen
Wysłany: 2012-08-17, 12:46   

co się czepiacie, przecież kokosów tam nie płacą :lol:
_________________
Pesymista widzi ciemny tunel.
Optymista widzi światełko w tunelu.
Realista widzi światło pociągu.
A maszynista widzi trzech debili na torach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-08-18, 12:54   

tumasz napisał/a:
A może to po prostu fachowiec jest.
Cytuję Ciebie :

"...Więc nie popadajmy w paranoję..."
No nie wiemy tego czy jest czy nie jest. Teraz już pewnie jest - po pół roku pracy na tym stanowisku.
Nie wiem czy tam sa kokosy czy nie, ale skoro z tego co pamiętam ok. 10 osób spełniało wymagania formalne więc zainteresowanie było spore.
Ja niczego nie sugeruję, ale taka sytuacja co najmniej budzi wątpliwości: bardzo bliski krewny opozycyjnej radnej dostaje stanowisko w UM w ramach pomocy administracyjnej, a po pół roku wygrywa konkurs na podobne stanowisko. I nawet jeśli ma kwalifikacje, to wątpliwości pozostają...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-08-18, 17:26   

red napisał/a:
bardzo bliski krewny opozycyjnej radnej dostaje stanowisko w UM w ramach pomocy administracyjnej, a po pół roku wygrywa konkurs na podobne stanowisko. I nawet jeśli ma kwalifikacje, to wątpliwości pozostają...

Z tego co pamiętam, to raczej byłeś przeciwnikiem tego typu teorii spiskowych :) A teraz, proszę bardzo. Inny punkt widzenia, bo inny punkt siedzenia :D

Najlepiej krzyczeć na innych :twisted:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-08-18, 22:21   

miko 005 napisał/a:
Z tego co pamiętam, to raczej byłeś przeciwnikiem tego typu teorii spiskowych :) A teraz, proszę bardzo. Inny punkt widzenia, bo inny punkt siedzenia :D

Najlepiej krzyczeć na innych :twisted:
W którym miejscu byłem przeciwnikiem? Dziwi mnie że nikt nie zauważa tego, że burmistrz kupuje sobie stanowiskami głosy opozycyjnych radnych. Bo jak inaczej można to nazwać? Zresztą nie jest to nic nowego anie w Wieluniu, anie w skali kraju.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
OgioN 
Mieszka pod Wieluniem



Pomógł: 16 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 796
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-08-19, 19:07   

Uuuu kolega red ma pamięć wybiórczą :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-08-20, 10:08   

OgioN napisał/a:
Uuuu kolega red ma pamięć wybiórczą :D
:?:
Pokaż w którym miejscu?

tumasz napisał/a:
Cytuję Ciebie :

"...Więc nie popadajmy w paranoję..."
Mój wpis dotyczył tematu o złym parkowaniu w mieście. Nijak się ma do tego o czym piszemy tutaj. Więc nie łap mnie za słówka które nie dotyczą konkretnego wątku bo to co najmniej manipulacja.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
OgioN 
Mieszka pod Wieluniem



Pomógł: 16 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 796
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-08-20, 10:20   

Cokolwiek jest związane z PIS to zaraz, że teorie spiskowe. A ty co robisz na gruncie lokalnym??? Sam je tworzysz :P

red napisał/a:
Zresztą nie jest to nic nowego anie w Wieluniu, anie w skali kraju.
No, ale ciągnąc dalej temat "teorii spiskowych" to rozumiem, że masz na myśli PO. :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-08-20, 11:56   

OgioN napisał/a:
Cokolwiek jest związane z PIS to zaraz, że teorie spiskowe. A ty co robisz na gruncie lokalnym??? Sam je tworzysz
No widzisz bidoku ktoś coś walnął bez sensu, ty to podłapałeś żeby komuś dołożyć a teraz się zakręciłeś i okrakiem nieudolnie próbujesz wyjść z tego z twarzą. Nic tu nie ma o żadnym PISie czy PO tylko o nepotyzmie twojego idola Antczaka więc nie rozumiem po co mieszasz jedno z drugim. Nie wiem skąd twoja miłość do Antczaka - może dał ci się przejechać rydwanem albo pożyczył swoje bursztynowe przebranie, ale niech miłość nie zasłania rozsądku.
OgioN napisał/a:
No, ale ciągnąc dalej temat "teorii spiskowych" to rozumiem, że masz na myśli PO. :D
Dorosły facet a nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Cytowany wpis był w wątku o PSL a nie o PO. Chociaż nie zmienia to faktu, że przedmiotowe zjawisko dotyczy KAŻDEJ partii w mniejszym lub większym stopniu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
OgioN 
Mieszka pod Wieluniem



Pomógł: 16 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 796
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-08-20, 14:42   

No widzisz ynteligencie od siedmiu boleści jako tuba peło myślisz, że masz monopol na prawdę. Nie wiem skąd masz przekonanie, że miłuję Antczaka, a tym bardziej rydwanem jeździłem. Jeżeli jest to Ci solą w oku to może ktoś z forum Ci to załatwi. Mają lepszy kontakt niż ja z panem Antczakiem.

red napisał/a:
No widzisz bidoku ktoś coś walnął bez sensu, ty to podłapałeś żeby komuś dołożyć a teraz się zakręciłeś i okrakiem nieudolnie próbujesz wyjść z tego z twarzą.
BUHAHAHAAHHA :D :D :D gadaj zdrów.

red napisał/a:
Nic tu nie ma o żadnym PISie czy PO tylko o nepotyzmie twojego idola Antczaka więc nie rozumiem po co mieszasz jedno z drugim.

W kwestii Smoleńska pisałeś, o teorii spiskowej. Owszem, masz takie prawo. Dlaczego więc teraz twierdzisz:
red napisał/a:
Ja niczego nie sugeruję, ale taka sytuacja co najmniej budzi wątpliwości: bardzo bliski krewny opozycyjnej radnej dostaje stanowisko w UM w ramach pomocy administracyjnej, a po pół roku wygrywa konkurs na podobne stanowisko. I nawet jeśli ma kwalifikacje, to wątpliwości pozostają...
i tworzysz spisek? Coś chcesz ugrać??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-08-20, 15:00   

OgioN napisał/a:
Nie wiem skąd masz przekonanie, że miłuję Antczaka
Czytam twoje wpisy. Nic więcej nie trzeba.
OgioN napisał/a:
W kwestii Smoleńska pisałeś, o teorii spiskowej.
Ja pisałem o spisku w smoleńsku. Na głowę upadłeś? Człowieku czytaj ze zrozumieniem a potem się wypowiadaj. O Smoleńsku zawsze uważałem że to zwykły wypadek.
OgioN napisał/a:
BUHAHAHAAHHA :D :D :D gadaj zdrów.
Sam sobie wystawiasz świadectwo. Poziom dyskusji w twoim wykonaniu jest poniżej dna. Najpierw wmawiasz mi coś czego nie powiedziałem a potem uparcie trzymasz się swoich bredni. Idź lepiej pojeździć rydwanem bo to chyba wychodzi ci najlepiej.
OgioN napisał/a:
Coś chcesz ugrać??
Nie tworzę spisku. Stwierdzam fakt - syn radnej z opozycji dostaje posadę w ratuszu bez konkursu. Pół roku póxniej konkurs na stanowisko wygrywa. Takie są fakty. Wnioski wyciągnij sam jeśli nie przekracza to twoich możliwości intelektualnych.
Dla mnie EOT. Szkoda czasu na dyskusje z kimś, kto nie dość że nie ma żadnych argumentów to jeszcze wmawia innym coś, czego nie powiedzieli.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
OgioN 
Mieszka pod Wieluniem



Pomógł: 16 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 796
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-08-20, 16:14   

"Nie tworzę spisku. Stwierdzam fakt - syn radnej z opozycji dostaje posadę w ratuszu bez konkursu." Sugerujesz jednocześnie, że osoba dostała stanowisko "po znajomości". Dla mnie jest to wyraźnie teoria spisku. Dla mnie tyle.

a
OgioN napisał/a:
red napisał/a:
OgioN napisał/a:
W kwestii Smoleńska pisałeś, o teorii spiskowej.
Ja pisałem o spisku w smoleńsku. Na głowę upadłeś? Człowieku czytaj ze zrozumieniem a potem się wypowiadaj. O Smoleńsku zawsze uważałem że to zwykły wypadek.
Źle się wyraziłem. Moja wina. Natomiast - dokładnie, uważałeś, że to zwykły wypadek, dlatego dziwne, że doszukujesz się spisku odnoście posad. Jak to miko pisał:
miko 005 napisał/a:
Z tego co pamiętam, to raczej byłeś przeciwnikiem tego typu teorii spiskowych
Tak to rozumiem. EOT
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-08-20, 18:06   

red napisał/a:
miko 005 napisał/a:
Z tego co pamiętam, to raczej byłeś przeciwnikiem tego typu teorii spiskowych :)
(...)

W którym miejscu byłem przeciwnikiem?

red, przepraszam myliłem się. Sądziłem, mając w pamięci Twoje wpisy tutaj na forum, że daleki jesteś od tego typu teorii spiskowych. Tragicznie się pomyliłem, przepraszam.

Co ten biedny burmistrz Antczak ma zrobić? Da posadę osobie kompetentnej ale z ... opozycji, jest podejrzany o próbę zjednania sobie opozycjonistki. To aż boję się pomyśleć o tym, co by o nim pisano gdyby dał tę robotę komuś "swojemu".
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW