R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Szukam firmy budowlanej
Autor Wiadomość
degita 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Wieruszow
Wysłany: 2013-01-26, 18:14   Szukam firmy budowlanej

Witam. Jestem na etapie adaptacji projektu w zwiazku z tym szukam firmy budowlanej, ktora wybuduje mój dom. Czy ktoś z Państwa może mi polecić dobrą, solidna i w miare nie drogą firme. Licze na szereg odpowiedzi za co z góry dziekuję. Wdzięczna jestem na wskazówki osób, które mają już za soba SSO :)
_________________
degita
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zbigie 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 132
Piwa: 17/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-26, 19:09   

A gdzie budowa jest, jaka powierzchnia? Gdyż to ma duże znaczenie w kosztach i wyborze firmy. Poza tym czy może być np. firma, która wybuduje i wytynkuje a np. dach, instalacje i wykończeniówkę zrobi ktoś inny czy wszystko od A do Z?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
degita 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Wieruszow
Wysłany: 2013-01-26, 19:21   

Działka, na ktorej ma powstać dom znajduje sie w powiecie wieruszowskim, pow. to 121 m2. Szukam firmy, która zrobi fundamenty, mury ze stropem i ewentualnie dach.
_________________
degita
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zbigie 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 132
Piwa: 17/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-26, 19:45   

To polecam Mirka (nie znam nazwiska i nie mam tel. ale może jak bym się postarał to bym znalazł), facet mieszka w Dąbrowie, jak jedziesz z Wielunia do Wieruszowa po prawej stronie za stacją benzynową Moya jest jego szklarnia a za nią duży dom to własnie jego. Nie robił u mnie ale u sąsiada i kolegi i jestem pod wrażeniem i jeśli będę coś robił to go wezmę. Zorganizowany bardzo dobrze jesli chodzi o ludzi i sprzęt. Dowodem na jego bezproblemowość niech będzie fakt, że sąsiada z dość ambiwalentnym podejściem do życia widziałem może z 3 razy na budowie w trakcie jej trwania, a postawione jest ładnie i szybko. Kolega, który mieszka obok Mirka i któremu ten rozbudowywał dom też jest bardzo zadowolony. Co do ceny nie wiem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
degita 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Wieruszow
Wysłany: 2013-01-26, 19:53   

Dziekuję za informacje, mam nadzieje, że znajdzie sie namiar do Pana Mirka :) Jesli ktoś zna nr tel. jestem wdzieczna. Jeszcze raz dziekuje :)
_________________
degita
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
starszy pan 
Dojeżdża PKSem
zawsze spokojny


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 240
Otrzymał 15 piw(a)
Skąd: przybył do Wielunia
Wysłany: 2013-01-26, 23:27   Re: Szukam firmy budowlanej

.
degita napisał/a:

..... szukam firmy budowlanej, ktora wybuduje mój dom......




Podpinam sie pod pytanie
Przeglądając forum spotkałem też takie nazwiska :

-Karczewski Mariusz
-Niechcielski Jacek
-Lorc
-Rybak Zenek
-Franaszek
-Stanisław Chęciński

Może ktoś wie o Nich coś więcej ?



.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
vanilia1000 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 6 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Kwi 2010
Posty: 221
Piwa: 4/1
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-01-27, 14:11   

Ja dużo dobrego słyszałam o Panu Olaku. Budował też budynek u moich teściów, ale jak na każdej budowie, nikt nie dopilnuje roboty tak dobrze jak inwestor. Instalacje sanitarne Panowie Jarząbek Wojciech i Marcin . Niestety i Pan Olak i Panowie Jarząbek z tego co się orientuję mają dużo roboty i trzeba się z nimi umawiać dużo wcześniej. Niestety nie pamiętam elektrykow i cieśli. Jeśli się dowiem to dopisze.
_________________
"Umrze miasto, jeżeli budowa jego będzie zakończona"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zbigie 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 132
Piwa: 17/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-27, 18:50   

vanilia1000 napisał/a:
jak na każdej budowie, nikt nie dopilnuje roboty tak dobrze jak inwestor.


święte słowa:)

vanilia1000 napisał/a:
z tego co się orientuję mają dużo roboty i trzeba się z nimi umawiać dużo wcześniej.


każdy dobry fachowiec ma dużo roboty i trzeba za nim chodzić - jeśli ktoś jest dostępny od ręki trzeba go dobrze sprawdzić

Co do wymienionych:
-Karczewski Mariusz - w czasach gdy ja budowałem - 2005-2008 był niedostępny tyle miał roboty, wiem, że ocieplał bloki i był chwalony ale jak sytuacja wygląda obecnie trudno mi powiedzieć,

-Niechcielski Jacek - poznałem teraz tego człowieka, ale ktoś mi go wcześniej polecał, na podstawie krótkiej rozmowy widzę, że gość konkretny i zdrowo myślący,

-Lorc Marek - też w czasach mojej budowy niedostępny, bardzo chwalony, wybudował sporo domów w Wieluniu, jedno z ostatnich jego dzieł to budynek św. pamięci Ryszarda Podsiadło na Młodzieżowej po byłej wylęgarni,

-Rybak Zenek - Zenek z tego co wiem tylko zarządza podwykonawcami, generalnie ok,

-Franaszek - nie wiem o kogo chodzi, przypuszczam, że o firmę Krecik z Wojska Polskiego, z tego co wiem zajmują się kostką brukową, robili u mojej sąsiadki, bardzo zadowolona,

-Stanisław Chęciński - Stanisława znam od lat, super fachowiec, budował Zieloną Werandę, Best Western w Osjakowie i wiele domów w Wieluniu, znam opinie jego klientów i są bardzo pozytywne,

Poza tym wymieniony wyżej Olak - bardzo pozytywne opinie, Budex - super fachowcy. Dach robił mi Darek Domagała z Dębiny koło Osjakowa - rewelacyjni fachowcy, ludzie przychodzą do mnie oglądać jak wykończone są okapy, wszystko rzeźbione i heblowane z nabitką od góry zamiast podbitki (połowa kosztów i roboty). Wykończeniówkę robił mi Mariusz Wąsik z Platonia - z nim jest tylko jeden problem - moja żona nie miała się do czego doczepić :D szkoda, że nie chce robić płytek ale za to poleca Grzesia Kaczmarka z Okalewa. Osoby, którym poleciłem Mariusza a on Grzesia przychodziły do mnie z podziękowaniami i prośbą o polecenie drzwi - oczywiście Robert Wcisło z Pątnowa, schodów drewnianych - Bogdan Szczepaniak z Zajączek Małych (jak poleciłem go ciotce do Wrocławia to przy każdej okazji wspomina jakiego super fachowca przysłałem, że aby nie ubrudzić przywiezionych gotowych schodów za każdym razem jak schodził coś dociąć, gdy wracał zdejmował buty - u mnie też tak było :) ) Co do wystroju wnętrza polecam Karolinę Kosmędę - ma super wyczucie.

Jeśli chodzi o materiały budowlane to polecam Budex - od momentu jak zacząłem od nich brać i miałem porównanie z innymi, już więcej nie szukałem innego dostawcy. Bezproblemowa dostawa, bezproblemowy odbiór nadmiaru, materiał dobrej jakości.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Roger 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 127
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-27, 20:35   

Na temat Niechcielskiego nie będę się wypowiadał, krótko nie polecam.
Rybak z tego co wiem posiada swoich pracowników, zdarzało się że brał podwykonawców. Ale ten rok już ma zajęty z tego co wiem.
Franaszek to elektryk a nie murarz.
Co do reszty fachowców wymienionych przez zbigie, zgadzam się z jego opinią.

jak będą potrzebne namiary na elektryka, dekarza, hydraulika to poszukam i napisze.

Jeśli chodzi o przyłącza to Andrzej Kałuża jest świetny i wszystko da sie dogadać.
_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
marcin090 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 2
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-10-01, 11:59   

Witam wszystkich poszukuje nr telefonu do Pana Olaka .Będę wdzięczny za pomoc .


Poszukuje dobrych firm budowlanych z Wielunia i okolic .Prosił bym o nr telefonów jeśli to możliwe z góry dziękuje
Ostatnio zmieniony przez red 2013-10-01, 15:12, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Roger 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 127
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-14, 08:09   

Karczewski Mariusz 607364751, Marek Lorc 501530613,
_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2013-10-14, 20:13   

Olak 608 859 795
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Roger 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 127
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-12-02, 21:28   Szukam płytkarza.

Jak w temacie potrzebne namiary na płytkarza dobrego solidnego;)
_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW