R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Internet satelitarny Tooway
Autor Wiadomość
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2013-08-06, 14:46   Internet satelitarny Tooway

czy ktoś ma lub korzysta lub wie jak działa fizycznie Internet satelitarny Tooway , nie chodzi o cenę - wiadomo niska nie jest , czy warto gdy nie ma nic innego ??
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dislike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 329
Piwa: 19/2
Skąd: hamburg
Wysłany: 2013-08-06, 16:52   

"Oberża knieja" ma (miała) satelitarny, ale nie wiem czy tooway. Możesz podjechać i sprawdzić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ewcorek 
Czytał o Wieluniu


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Gru 2006
Posty: 47
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: wielun
Wysłany: 2013-08-14, 15:49   tooway

witam

mialem 2 typy , astra 2 connect , ktory posiadalem przez dobre 3 lata i ogolnie byl ok ale powykorzystaniu limitow strasznie wolny, dzielilem lacze 2m na ok 10 komputerow, po wykorzystaniu fup ( fair use policy) dzialal ok 64 kbps.
uzywalem tego za granica na statku.


przerzucilem sie na tooway, bylo to jakies 2 lata temu, uzywalem krotko bo okazalo sie ze nie mozna za granica tzn, mozna tylko dziala tam gdzie sie zarejestruje, pingi ponizej 1 s, najczesciej ok 0,7, i to jedyna uciazliwa rzecz, ladowanie stron b szybkie sciaganie rowniez, rozmowa na skype tez tylko trzeba sie przyzwyczaic ze jest opoznienie , chwile odczekac jak rozmowca juz cos powie,

ustawienie anteny b. latwe jest specjalny piszczyk ktory sygnalizuje odpoweidnia pozycje

wez antene na probe jesli chcesz masz 10 dni na zwrot, ja zwrocilem po mies, bo nie dzialalo za granica, oddali mi pieniadze bez problemu.

w momencie kiedy bralem to byla promocja na 75giga mies w najwyzszej opcji, teraz nie wiem

ale jesli nie wykorzystasz limitow to bedzie na pewno hulac,

nie wiem jak jest przy deszczu i sniegu Z TOOWAY, z astra2connect nie bylo problemow jezli fup nie bylo przekroczone.

oczywiscie sa to lacza dwustronne nie trzeba kanalu zwrotnego.

ogolnie przy braku innej opcji polecam, jedyny minus to opoznienie


jeszcze co do mobilnosci wiem ze sa jakies beamy ktore pokrywaja cala europe i w zaleznosci gdzie sie zarajestruje na ktorym beamie tam mozna uzywac.


widzialem ze niektore wozy transmisyjne tvp uzywaja toowaya


pozdr
mysle ze pomoglem, sorry za polskie znaki ale jestem za granica
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW