R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Jaki dostawca internetu?
Autor Wiadomość
Markadiusz 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 40
Skąd: jesteś?
Wysłany: 2013-03-27, 18:21   

michal_saper, są w stanie... tylko nie pamiętam ile zer było po trójce. 3000 zł? 300 zł? Wiem, że są śmieszni.
_________________
I'm not always RIGHT,
but i'm never WRONG.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wielki Szu 
Dojeżdża PKSem
rock fan



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 187
Piwa: 1/6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-30, 17:59   

No, Danex ostatnio coś pada...wszystko ledwo chodzi w normalnych godzinach, jedynie po północy lepiej, ale kto ma czas żeby po nocach siedzieć w tygodniu gdzie trzeba pracować, uczyć się, itp....
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mihau 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 252
Piwa: 2/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-30, 20:38   

No to dzwoń do nich.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
FXX 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 116
Piwa: 8/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-31, 11:58   

bob_mistrz napisał/a:
Z tego co mi wiadomo, to Margonet jeszcze przed 7 marca był droższy... Ja jednak chwalę sobie - co po kablu, to po kablu :)


To masz jakieś dziwne informacje... Przed 7 marca był droższy?
Margonet był już na pewno tańszy gdy jeszcze miałem Internet z TZG właśnie, a było to gdzieś we wrześniu/październiku zeszłego roku. Wybrałem wtedy ofertę podobną cenowo do Margonet firmy z Pajęczna - STI INGRAM.
Nie dość, że przebili ceną TZG - przy tej samej prędkości 45zł, gdzie w TZG 69zł, to jeszcze radiówka śmiga zdecydowanie lepiej niż w TZG po kablu, że już o normalnym routerze, a nie padlinie zrywającej połączenie nie wspomnę.

Btw. oczywiście w Wln z INGRAMu nie da rady skorzystać, ale na szczęście nie mieszkam w samym Wln :)
Ostatnio zmieniony przez FXX 2013-04-01, 13:33, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-31, 12:29   

Margonet zawsze miał taniej niż Tzg.

FXX, Nie porownuj TZG do INGRAM. :lol:



Mr Zuo z Ingram to jeden z najlepszych w kraju.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
JnX 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 09 Kwi 2013
Posty: 2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-10, 08:26   

Witam
Napiszcie proszę jak działa teraz ten Margonet, mieszkam na Dąbrowie i jestem nieszczęśliwym użytkownikiem NetMaks, ale chciałbym zmienić na coś lepszego.
Zastanawiam się właśnie nad Margonet ale śledząc wpisy na forum widzę, że jest podobnie jak w NetmMaks, tzn. w "godzinach szczytu" lipa :( . Co prawda za NetMaska płacę tylko 1/4 abonamentu bo co misiąc składam reklamacje, ale jak mam zamienić siekierkę na kijek to wolę zostać przy tym co mam. Jeśli ktoś ma możliwość to poproszę o jakieś speedtesty Margonetu z godzin popołudniowych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-10, 11:35   

JnX, chyba coś Ci się pomyliło z innym operatorem. Wskaż te posty gdzie tak piszą, że źle chodzi.
Mi chodzi Margonet doskonale.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ziben 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 21 Gru 2012
Posty: 23
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-10, 17:05   

To jest internet od Margonetu opcja 2 MB nie ważne w jakich godzinach.



Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
JnX 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 09 Kwi 2013
Posty: 2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-10, 17:09   

ziben napisał/a:
Ale internet z Margonetu przez 22 miesiące działał idealnie pingi mi nigdy nie przekroczyły 30ms prędkość zawsze była lekko ponad 2Mb złego słowa niemożna było powiedzieć mimo że to radiówka deszcze śniegi nic nie przeszkadzało i to jest najdziwniejsze że tu nagle ostatnie 2 miesiące umowy i taka lipa żeby youtube nie dało sie oglądać bo wszystko tnie.Dzisiaj nawet z rana jest nie za ciekawie test robiony przed sekundą
[url=http://www.speedtest...382.png]Obrazek[/URL]
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ziben 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 21 Gru 2012
Posty: 23
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-10, 17:25   

Tak zgadza sie były problemy ale Margonet stanoł na wysokości zadania i naprawili problem od tamtej pory internet hula jak talala :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-10, 23:07   

JnX, no to ciekawie pojechałeś . 1 klient 1 przypadek tam kiedyś i już wypracowałeś wspaniałą opinie jak to jest źle. Rozumiem kilkunastu klientów napisałoby że jest tak jak w tym co teraz jesteś. Gratuluje. Doskonała spostrzegowość. Proponuje Ci przeczytać ten wątek jeszce raz dokładnie. Znajdziesz tam kilkanaście osób zadowolonych z Margonetu.
Druga sprawa. Oni się cały czas rozwijają i muszą zmieniać dostawce na coraz to większe łącza, musze zmieniać sprzet i czasami jest jakaś tam przerwa techniczna. A potem już wszystko działa jak należy. Czasami coś się też psuje bo się tego używa.

U mnie przez ponad 2 lata od 2011.02 działa dobrze. Czasami mają krótkie przerwy konserwacyjne. A potem już wszystko bryka jak należy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wielki Szu 
Dojeżdża PKSem
rock fan



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 187
Piwa: 1/6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-11, 19:33   

Szkoda, że INGRAM nie dociera do Dąbrowy, ja tam bym wziął na ślepo...za dużo ludzi chwali żeby była lipa :)

ps. ja mam Danex w Dąbrowie, czasami kaszani się przez parę dni, teraz akurat działa mi od tygodnia wzorowo, także, różnie...nie mogę napisać że nigdy nie miałem problemu, bo miałem...a kitu wciskał nie będę, bądźmy obiektywni...
powodów do płaczu nie mam...ale czasem potrafi wnerwić, mimo to ja jako ówczesny klient Play Online przez 3 lata...jestem strasznie cierpliwy, najważniejsze że chodzi zawsze, czasem słabiej, ale jest, bo to co najbardziej wpienia to disconnect...a w Play non stop tak miałem.

no i można się spóźnić miecha z rachunkiem maksymalnie...czyli jakiś rozsądek tam mają, a nie, tak jak w Play czasem, że tydzień po terminie w jakim powinno się zapłacić według umowy i "odcinamy"...a później żeby odliczyć te parę dni gdzie się nie miało neta z rachunku, to łaskę robili i kręcili nosem, bo jak nie biegniesz z rachunkiem na pocztę tydzień przed terminem wpłaty i nie wysyłasz kasy, to masz pecha...frajerów szukają, jak umowę rozwiązałem z Nimi to non stop jakieś nawet 2 krotnie korzystniejsze propozycję umów mi wysyłali...na podpałkę do pieca się nadawało.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-11, 20:16   

Dziś Telekompromitacja przekroczyła wszelkie granice...
zamówiłem jakiś czas temu podniesienie prędkości DSL-a (wraz z nową umową). Dziś prędkość została podniesiona. Niestety dopiero po wprowadzeniu zmian u siebie przypomnieli sobie, że mieli mi najpierw zmienić modem... 10 minut po wyłączeniu internetu dzwoni do mnie Pan z TP SA żeby umówić techników na montaż modemu i proponuje termin na jutro w godzinach 14-17... W trakcie rozmowy zapytałem czy brak internetu ma związek z tą zmianą, ale Pan odpowiedział że to niemożliwe, bo oni muszą dopiero potwierdzić zainstalowanie nowego modemu i dopiero wprowadzane są zmiany.... Jak bardzo się mylił... Na dodatek okazało się, że o godz 14 w dzień roboczy nie ma osoby która mogłaby przywrócić poprzednie ustawienia do momentu instalacji modemu... Szczera Pani na infolinii powiedziała, że jeśli potrzebuję internet to może jakiś mobilny, bo z DSLem do momentu montażu modemu nic się nie da zrobić... po prostu ręce opadają...
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
OrangeEkspert 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 15 Kwi 2013
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-04-15, 11:26   

@ourson, jestem Orange Ekspertem - aby móc szczegółowo przeanalizować sytuację, o której jest mowa potrzebne nam są dodatkowe informacje. W tym celu proszę o przesłanie zgłoszenie za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem : http://on.fb.me/RwMSRZ lub bezpośrednio na skrzynkę: facebook.pomoc@orange.com. Sprawdzimy i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Pozdrawiam Orange Ekspert
_________________
Orange Ekspert
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
OrangeEkspert 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 15 Kwi 2013
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-04-15, 13:23   

@pshemQo, proponujemy dokładne sprawdzenie parametrów Twojej linii, oraz dopasowanie oferty - a decyzja będzie należała do Ciebie , dlatego zachęcamy do przesłania niezbędnych informacji (numeru usługi) korzystając z naszego formularza Pomoc Orange: http://on.fb.me/RwMSRZ Pozdrawiam Orange Ekspert
_________________
Orange Ekspert
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW