R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Pizzerie w Wieluniu
Autor Wiadomość
Świstek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 379
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-03, 20:19   

Ostatnio zauważyłem, że w Edenie w menu dodali trzy rozmiary pizzy do wyboru, wcześniej był chyba tylko jeden.
No i bardzo mi tam smakuje, polecam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
quickpick 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-08, 16:54   

Dziękujemy za wyrażanie opinii o naszym lokalu - są one dla nas niezbędne by podnosić jakość oferowanych przez nas produktów i obsługi klienta.


Na podany poniżej adres e-mail możecie Państwo bezpośrednio wysyłać swoje sugestie,opinie i zażalenia ( życzymy sobie i Państwu by tych ostatnich było jak najmniej ;) ) :

quickpickwielun@gmail.com

Jeżeli chodzi o średnice pizzy w rozmiarze MEGA - w ulotce podany jest rozmiar blachy(47cm), pizza może być mniejsza o 1-2cm po wypieku - nie braliśmy tego pod uwagę. w nowej ulotce błąd zostanie poprawiony.

Pragniemy również poinformować Państwa iż z okazji jutrzejszego Międzynarodowego Dnia Pizzy ruszamy z nową promocją - Każda Średnia pizza w cenie 12zł - PROMOCJA OBOWIĄZYWAĆ BĘDZIE DO KOŃCA LUTEGO 2013.

Pozdrawiamy Załoga QuickPick
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
michal_saper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 360
Piwa: 12/25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-08, 19:32   

quickpick napisał/a:


Jeżeli chodzi o średnice pizzy w rozmiarze MEGA - w ulotce podany jest rozmiar blachy(47cm), pizza może być mniejsza o 1-2cm po wypieku - nie braliśmy tego pod uwagę. w nowej ulotce błąd zostanie poprawiony.


Klient je pizzę nie blachę, i jej właśnie rozmiar, a nie blachy odgrywa tu istotną rolę. W niektórych pizzeriach różnica wynosi ok 5 cm. Były już historie, że reklamowaliśmy pizzę z tego powodu. Oczywiście w ramach rekompensaty otrzymaliśmy jedną dodatkową za free.

Ostatnio jadłem od Was pizzę i przyznam szczerze, że super. Niuans tylko może taki, że liczycie więcej za dowóz na Dąbrowę... Dalej macie na SS. No ale jeśli pizza ma być taka, jaką ostatnio mieliśmy to idzie oko przymrużyć :razz: No i jesteście jedyną (wg. mojej wiedzy) pizzerią która nie robi przekrętów na sosach. Cały pojemnik sosu to coś niespotykanego... na ogół jest połowa pojemnika, w niektórych pizzeriach tą połową pojemnika jeszcze wstrząsną by wyglądało na to, że jest cały.

Z mojego doświadczenia wynika, że prawie zawsze kiedy powstaje nowa pizzeria, wypieki są super. W miarę jednak upływu czasu jakość drastycznie spada, aż dochodzi do tego że przyjeżdża świństwo zapakowane w karton. Wiadoma sprawa, najpierw się pokazać a później olać. Tyle, że odzyskać klienta i zmienić jego zdanie o produkcie jest znacznie trudniej niż pozyskać go pierwszy raz, wówczas kiedy nie ma on jeszcze swojego zdania - tak przynajmniej mi się wydaje.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-09, 00:27   

michal_saper napisał/a:
Klient je pizzę nie blachę, i jej właśnie rozmiar, a nie blachy odgrywa tu istotną rolę. W niektórych pizzeriach różnica wynosi ok 5 cm. Były już historie, że reklamowaliśmy pizzę z tego powodu.
Ja kiedyś zamówiłem pizzę u konkurencji (nieważne gdzie) i pudełko było mniejsze niż deklarowana średnica pizze (nie wspominając o samej pizzy) :D
michal_saper napisał/a:
No i jesteście jedyną (wg. mojej wiedzy) pizzerią która nie robi przekrętów na sosach. Cały pojemnik sosu to coś niespotykanego... na ogół jest połowa pojemnika, w niektórych pizzeriach tą połową pojemnika jeszcze wstrząsną by wyglądało na to, że jest cały.
Mówienie o przekręcie to nadużycie. Każdy lokal leje wg siebie - nikt nie deklaruje w ofercie ilości sosu. Poza tym pojemniki są różnej wielkości. A wstrząśnięte jest zazwyczaj w transporcie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
michal_saper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 360
Piwa: 12/25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-09, 03:12   

red napisał/a:
Mówienie o przekręcie to nadużycie. Każdy lokal leje wg siebie - nikt nie deklaruje w ofercie ilości sosu. Poza tym pojemniki są różnej wielkości. A wstrząśnięte jest zazwyczaj w transporcie.


No tak, oczywiście nie miało to oznaczać przekrętu w dosłownym znaczeniu. Powiadasz, że każdy lokal leje wg. siebie, ok ale dlatego że właśnie nikt "nie deklaruje ilości" sosu. Co do wstrząśnięcia na skutek transportu, to nie jest to prawdą. Z BB sosu nigdy nie miałem wstrząśniętego. Tyle, że też nigdy nie było go więcej niż pół opakowania, co tak właściwie starczało na ~połowę pizzy. Nie wiem, po wertepach musiałbyś jechać tym samochodem żeby to tak wyglądało jak przy niektórych zamówieniach w różnych pizzeriach. Swego czasu pizzę jedliśmy ze znajomym bardzo często. Tym samym, stosunkowo często potrafiły nam się przydarzyć "wałki". Co zawsze nas drażniło, to właśnie fakt, że przy walce o klienta pizzę się robi dobrą, a kiedy już pizzeria dłużej pofunkcjonuje, to lepi się co bądź. Ostatecznie nie wiadomo, co znajdzie w kartonie klient. No ale tu wypada całkiem uczciwie przyznać, że w BB pizza jest za każdym razem tak samo wykonana. Kwestię ciasta wcześniej wyjaśniliśmy - można zamówić na cieńszym, pozostają tylko te sosy... :?

Z pewnością pamiętacie pizzerię Capri oraz Bellunę. Z tą pierwszą tak właściwie była krótka piłka :D Dwa, trzy razy zamówiliśmy tam pizzę, a za kolejnym zamiast standardowej pizzy przyszło ciasto... z przyprawami. Na tym się zakończyło. W Bellunie pizza mniej więcej taka jak w BB, lubiliśmy tam zamawiać z uwagi na nie wygórowane ceny, oraz sympatyczną obsługę.

Widzisz red, na ogół jest podejście tego typu - odpowiada ci nasz produkt, to zamawiaj, nie odpowiada nie zamawiaj. Dosyć często się to spotyka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-09, 22:51   

michal_saper napisał/a:
Z pewnością pamiętacie pizzerię Capri oraz Bellunę.
To było gdzieś koło ronda przy Globi? A potem w Dąbrowie? To jesli to ten lokal, to ja tam kiedyś dostałem pizzę posypaną świeżą kapustą pekińską. Nie wiedziałem o co kaman ale dziś wydaje mi się, że to miała być może jakaś tańsza alternatywa dla rukoli :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
michal_saper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 360
Piwa: 12/25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-09, 23:02   

Z tego co kojarzę, to Capri było w miejscu w którym niegdyś był spożywczak ALF. Nie wiem, czy czasem wcześniej nie mieli gdzieś indziej swojego lokalu. W Dąbrowie z kolei była Belluna. Jak dobrze kojarzę, były to dwie różne pizzerie działające w pewnym okresie, w tym samym czasie. Belluna nie przetrwała naporu konkurencji, lokalizacja z resztą też nie była super. Ile mogła istnieć ? 2-3 miesiące ? W tym czasie pizzerie w Wieluniu wyrastały jak grzyby po deszczu.
Ostatnio zmieniony przez michal_saper 2013-02-09, 23:03, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-09, 23:03   

Jak już odgrzewamy temat byłych pizzerii, to żadna jak dotąd nie dorównała jeszcze smakiem typowej włoskiej pizzy do Diavolo i Dyspensy :(
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2013-02-09, 23:05   

Jakaś pizzeria była na Sadach w miejscu Print Studio/przedszkola/kafejki internetowej. Tam chyba była Capri.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-09, 23:35   

Mrówek napisał/a:
Jakaś pizzeria była na Sadach w miejscu Print Studio/przedszkola/kafejki internetowej. Tam chyba była Capri.
Capri to chyba jednak były ALF. Ale przed Print Studio też była pizzeria ale krótko.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
michal_saper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 360
Piwa: 12/25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-09, 23:37   

red napisał/a:
Capri to chyba jednak były ALF. Ale przed Print Studio też była pizzeria ale krótko.


La Spezzia ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Chudyy 
Ma stragan na targu



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 644
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-10, 04:08   

Ferbik napisał/a:
Jak już odgrzewamy temat byłych pizzerii, to żadna jak dotąd nie dorównała jeszcze smakiem typowej włoskiej pizzy do Diavolo i Dyspensy :(


Zgadzam się w 100%. Pizzy z Diavolo nigdy nie miałem okazji zjeść, ale odkąd zasmakowałem pizzy z Dyspensy to o innej nawet nie myślałem. Niestety u nas liczy się jedynie pizza z grubym ciastem, masą dodatków. Chodzi o to, żeby się nażreć, a nie zjeść coś naprawdę pysznego.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2013-02-10, 11:32   

michal_saper napisał/a:
red napisał/a:
Capri to chyba jednak były ALF. Ale przed Print Studio też była pizzeria ale krótko.


La Spezzia ?

La Spezzia była w szeregowcu przy ulicy Sadowej. Wtedy jeszcze byłem w stanie w niej jeść :)
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-10, 11:57   

a nie wspomniano chyba o pizzerii na rogu Kaliskiej/św. Barbary (choć nie wiem czy na tym odcinku to już św. Barbary jest)
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-10, 12:08   

ourson, to była chyba pierwsza typowa pizzeria w Wieluniu. Nazwy nie pamiętam - musiałbym zapytać właściciela.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW