R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Jakie filmy polecacie?
Autor Wiadomość
sculli 
Przejeżdżał przez Wieluń
kto mnie przytuli :(



Wiek: 41
Dołączył: 30 Cze 2006
Posty: 82
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-23, 00:16   

pociąg śmierci leciał dzisiaj na tvp 1, zarąbisty film sensacyjny tak się na nim uśmiałem że mała głowa, polecam gorąco zabawa jest przednia!!!!!!!!!!!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-23, 11:22   

Wybieram się dziś do kina na 'Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka'.
Film jest bardzo dobrze oceniany w ostatnich kilku dniach, a ponieważ lubię takie przygodówki, to jade go zobaczyć :wink:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-08-06, 01:51   

Piraci z Karaibów. Skrzynia umarlaka => film bardzo mi się podobał można było się pośmiać, wybrałam się również na Miłość na zamówienie i szczerze mówiąc pozytywnie się pomyliłam, myślałam że będzie lipa, ale dla śmiechu i rozrywki warto iść :D Dla miłośników horrorów ......... nie polecam Wzgórza mają oczy ...... tzn leje się krew jest masakra, ale film nie jest moim zdaniem zbyt ambitny, ale są gusta i guściki ;-) Superman powrót trwa tyle samo czasu co Piraci <2,30h> tylko że tu ..... sami musicie ocenić , ale Lois jest bardzo piękna ;-) cóż jeszcze mogę powiedzieć ..... Demon;historia prawdziwa ciekawy film, trochę drastyczny jest ok. A Prawdziwa historia dla osób, które lubują się w filmach dokumentujących dążenie do spełnienie marzeń i osiągnięcie nieosiągalnego ;-) Jak jakiś film Was trapi to dajecie do mnie a rozwieję wasze wątpliwości hehehe ;D
_________________
Last night I asked my Angel to watch over you, but he came back soon .... I asked :"Why?" He smiled and said : "An Angel doesn't watch over another Angel...".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2006-08-07, 10:08   

Polecam film "Dublerzy" ;)

"Komedia, jakiej jeszcze nie było", "Dublerzy zabijają śmiechem" - tak reklamuje się nowa polska super produkcja. Niestety te slogany mają niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Max (Robert Gonera) i Leon (Andrzej Grabowski) wyjechali zarobić na Sycylię. Los tak się potoczył, że szukając pracy na włoskiej ziemi znajdują się w samym oku cyklonu - podczas wojny dwóch mafijnych rodzin - Don Gambinich i Don Corazzich. Na dodatek zupełnie przypadkowo udaremniają misternie zaplanowany zamach, stając się tym samym śmiertelnymi wrogami pierwszej familii. A gangi nie zapominają o swoich przeciwnikach. Pół roku później, już w Polsce, włoska mafia będzie próbowała zemścić się na dwójce bohaterów. Żeby wyjść cało z tarapatów Max i Leon podejmą współpracę z policją. Ta jednak zaproponuje im dość niekonwencjonalne metody - będą musieli wcielić się w rolę dwóch płatnych morderców, żeby wykryć plany Don Gambinich i tym samym całą szajkę umieścić w więzieniu.

Jest w tym filmie kilka rzeczy wartych pochwały. Przede wszystkim wyśmienita obsada, która mimo braku sensownego scenariusza, radzi sobie dobrze. Po raz pierwszy będziemy też mogli zobaczyć w polskiej produkcji wyścigi i sceny walki, które nie odstają bardzo od tych zachodnich. Do czasu "Dublerów" zawsze miało się wrażenie, że ogląda się parodię sensacyjnych filmów zza oceanu.

Jako film sensacyjny "Dublerzy" się sprawdzają. Ale jako komedia - absolutnie nie. Nie ma w obrazie żadnych momentów, które można by uznać za zabawne. Wątki, które mają śmieszyć, zupełnie nie spełniają swojej roli. Niezdarny Leon, który zakochuje się z groźnej gangsterce Sophie jest irytujący do granic możliwości. Wątek humorystyczny oparty na niefortunnych wydarzeniach, w które wplątuje się dwójka zupełnie odmiennych ludzi, potrzebuje barwnych bohaterów. W "Dublerach" mamy dwie raczej bezbarwne postaci.

Źródło : onet.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-07, 23:09   

właśnie obejrzałam "Omen" - nuuuda, wystraszyłam się tylko raz, cienko jak na horror.
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-08-28, 19:04   

MAR-COM, Dublerzy? Jest tak cieniutki, że wyszłam po godzinie wyświetlania. Aż przykro było patrzeć na film i słuchać tych ciągłych przekleństw :| Nie polecam w ogóle!

Polecam za to : "Tristian i Izolda" oraz "Wzgórza mają oczy"
Co do pierwszego filmu - piękny romans i dramat w jednym, oparty na książce.
Drugi tytuł to horror, ale ciekawy jak dla mnie. Niektóre sceny były trochę drastyczne, ale film ogólnie warty obejrzenia. Najbardziej podobało mi się, jak ojciec wyruszył po małe dziecko, nie zwarzając na wszelkie niebezpieczeństwa, oraz jak rodzeństwo rozwaliło przedostatniego mutanta w kempingu. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-28, 21:24   

Obejrzałam "Tylko mnie kochaj" . Podobało mi się - film lekki, łatwy i przyjemny, mała Jula Wróblewska rewelacyjna jako filmowa Michalina, Zakoscielny i Grochowska też niczego sobie. Fajny film.
 
   
Technik 
Słyszał o Wieluniu



Wiek: 42
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 15
Skąd: Biała
Wysłany: 2006-09-09, 14:36   

" Adwokat Diabła " z genialną rolą Ala Pacino i pana Neo z Matrixa polecam, trzeba ogladac od poczatku do konca i najlepiej nie odchodzic od ekranu ani na chwile... wtedy wiadomo co i jak... pozdro
_________________
" Something Never Change.... Something Do Change "
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-09, 16:59   

Niestety zdarzyło mi się obejrzeć wczoraj "Siedmiu krasnoludków. historia prawdziwa"

i uważam że tak dennego, płytkiego i beznadziejnego filmu dawno nie widziałem.
Do obejrzenia filmu zachęciła mnie głównie obsada dubbingowa polskiej wersji. Pomyślałem sobie że takie nazwiska jak Stuhr, Wilczak, Makłowicz (bardzo lubię p. Roberta i cenię) jednak nie dadzą się wciągnąc w jakąś złą produkcję. I bardzo się pomyliłem. Zresztą, może gydybym wcześniej wiedział że to niemiecki film od razu bym się zastanowił nad jakością komedii niemieckiej ;-)
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dj arq 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 45
Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 210
Skąd: Gana
Wysłany: 2006-09-11, 01:16   

Polecam z nowych filmów "Inside man". Zaczyna się od napadu na bank, myślisz: o zaraz będą uciekać, strzelać... Nic z tych rzeczy. Zakręcony scenariusz sprawi że do ok. 3/4 filmu nie będziesz kompletnie wiedział o co chodzi rabusiom i jak film się skończy! Zakończenie również może zaskoczyć. Polecam!

[ Dodano: 2006-09-11, 01:19 ]
Oglądałem również "Superman returns" wg. mnie szkoda czasu. Superek tylko lata, ratuje, wojuje ze złem... nihil novi sub sole. Nawet w kontaktach z tą swoją wybranką w dalszym ciągu jest ciotą...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
sculli 
Przejeżdżał przez Wieluń
kto mnie przytuli :(



Wiek: 41
Dołączył: 30 Cze 2006
Posty: 82
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-30, 23:20   

Chicago Cab obejrzałem go zupełnie przypadiem w TV kiedyś...od tego momentu jest jednym z moich ulubionych.Prosty a jednocześnie ma to coś ,że ma się ochote obejrzeć go raz jeszcze - KOMEDIA :)
Innym bardzo dobrym filmem jest "Okruchy dnia" dramat ale naprawde świetny film i nie mylić z dramatami typu "Oddajcie mi moje dziecko!" , "Tato nie bij mamy" i innego szamba na podstawie powieści Danniele Steal -DRAMAT :)
Z kolei ostatnio oglądałem "Wyspe" , też ciekawy filmik , moge polecić - FANTASY :)

No a teraz mi coś poleccie bo od dawna nie jestem na czasie z nowościami filmowymi a chętnie coś luknę :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-10-19, 23:06   

Obejrzałem "Plac Zbawiciela". Film generalnie smutny - toksyczni ludzie, złamane życia, nieudane związki a jak zwykle najbardziej cierpią dzieci.... Przy dramatycznej historii - świetne aktorstwo, jeżeli ktoś lubi polskie kino zachęcam do obejrzenia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-24, 16:58   

Mogę polecić film "Tajemnica Brokeback Mountain" - chyba pierwszy film o uczuciach między mężczyznami. Pozwolił mi parę trudnych rzeczy zrozumieć, w tym jedną najważniejszą i uniwersalną, że wypieranie się siebie,albo życie wg zasady "bo tego oczekują ode mnie inni" prędzej czy poźniej się zemści. Tak odebrałam ten film. Natomiast sceny czułości między bohaterami ... hmmm...nie mogłam na to patrzeć, estetycznie to nie wyglądało :mrgreen:
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-10-24, 18:28   

Ryfka napisał/a:
estetycznie to nie wyglądało :mrgreen:


subtelnie to ujęłaś :)

[ Dodano: 2006-10-29, 13:09 ]
dziś rano zerknąłem na "The Butterfly Effect 2". Nie porwał mnie.... szkoda prądu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2006-10-31, 15:53   

Polecam World Trade Center . Olivera Stona warto wybrać się do kina! Ja niestety obejrzałem na kompie, ale i tak mi sie podobał. Nie będe zdradzał szczegółów.. :twisted: , ale warto, warto, warto i jeszcze raz warto. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW