R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: glizda
2014-11-30, 21:07
Burmistrz Janusz Antczak
Autor Wiadomość
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-08-21, 08:31   

miko 005, wskaż mi proszę jedno głosowanie lub choćby jedną wypowiedź p. radnej Kałuży przeciwko burmistrzowi po zatrudnieniu jej syna w UM.

Burmistrz nie jest podejrzewany o próbę zjednania sobie opozycjonistki. On po prostu to zrobił.

Pytasz co Burmistrz powinien zrobić? Tak naprawdę to powinien zająć się redukcją zatrudnienia w Urzędzie, bo koszty biurokracji rosną, a to z pewnością nie jest dobre...
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-08-21, 10:45   

Wiem że burmistrz i jego ekipa czyta to forum, więc mogę się tu zapytać, czy czasami nie ma jakiś kolejnych wolnych etatów w ramach "pomocy administracyjnej"? Ewentualnie gdzie szukać takich informacji. Chyba że to wiedza zarezerwowana tylko dla krewnych i znajomych królika :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2012-08-22, 10:16   

Red, daj sobie spokój!! Może i ogłoszenia się pojawiają, ale i tak tylko dla formalności... I tak zatrudniany jest ten kto powinien;/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
torrent2 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 257
Piwa: 38/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-08-24, 15:33   Burmistrz na razie bez zastępcy

Nieobecna od dłuższego czasu w magistracie wiceburmistrz Magdalena Nowicka właśnie przedłużyła zwolnienie lekarskie. Czy to oznacza, że burmistrz Janusz Antczak powierzy jej obowiązki, któremuś z urzędników?

- Pani wiceburmistrz będzie na zwolnieniu lekarskim do 13 września. Na pewno do tego czasu burmistrz nie powoła osoby pełniącej obowiązki zastępcy - informuje Magdalena Kopańska, doradca burmistrza ds. promocji.

Powodem nieobecności Magdaleny Nowickiej jest ciąża. O tym, że zastępczyni burmistrza jest w stanie błogosławionym opinia publiczna usłyszała, gdy głośno zrobiło się o tym, że w lipcu ratuszu ciężko było spotkać zarówno burmistrza, jak i panią wiceburmistrz. Jak się później okazało ich nieobecność związana była z problemami ze zdrowiem. U burmistrza Antczaka stwierdzono nowotwór złośliwy w postaci czerniaka i musiał poddać się kilku zabiegom. Dziś deklaruje, że czuje się już dobrze, a urząd funkcjonuje bez zastrzeżeń.

Info: nasze miasto http://wielun.naszemiasto...f11de,1,3,5[/b]
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2012-09-16, 15:35   

Ciekawa opinia w Uważam Rze p. Gawryluk idealnie wpisująca się w sytuację w gminie Wieluń(zatrudnienie w urzędach swoich) i w komentarze niektórych forumowiczów: "Nic się nie stało..."

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2012-10-09, 23:50   

Burmistrz przedstawił swojego zastępcę

– Witam w gronie dowódczym – tak swojego nowego zastępcę Janusza Pamułę powitał podczas dzisiejszej konferencji prasowej burmistrz Janusz Antczak, jednocześnie wskazując, że we wspomnianym gronie zachowana będzie teraz równowaga. – Są dwie Magdy i dwóch Januszów – śmiał się Janusz Antczak, który po objęciu sterów w ratuszu obtoczył się trzema Magdalenami.

Podczas konferencji burmistrz wyjaśnił, dlaczego to właśnie Janusz Pamuła od października pełni obowiązki wiceburmistrza. Decyzja zapadła po tym, jak dotychczasowy zastępca burmistrza Magdalena Nowicka, która jest w ciąży przedłużyła zwolnienie lekarskie. Niewykluczone, że będzie na nim do szczęśliwego rozwiązania a później przejdzie na urlop macierzyński. W związku z tym burmistrz musiał znaleźć osobę, która pomoże mu we właściwym kierowaniu gminą.

– Swojego zastępcy nie musiałem szukać daleko, ponieważ Janusza Pamułę zna każdy. Nie ma innego lepszego kandydata. Z punktu widzenia pracy administracyjnej masę czasu tu w tym urzędzie przepracował – argumentował burmistrz Janusz Antczak.

Janusz Pamuła, który w UG Wieluń pracuje od 23 lat nie ukrywa jedna, że propozycja burmistrza była dla niego wielkim zaskoczeniem.

- Skoro ktoś do mnie wyciąga rękę, nie mogę jej odrzucić. Dziękuję panu burmistrzowi, że pomyślał o mnie i postanowił mi zaufać. Ja mogę zapewnić, że postaram się jak najlepiej rozwiązywać problemy miasta i mieszkańców - zapowiada Janusz Pamuła.

Szef ratusza i jego zastępca podzielili się już obowiązkami. Janusz Pamuła będzie nadzorował pracę wydziałów: rozwoju i inwestycji, gdzie do niedawna był zastępcą naczelnika, zamówień publicznych oraz gospodarki komunalnej, przestrzennej i rolnictwa, gdzie wcześniej był naczelnikiem.

- Nie są to dla mnie obce tematy. Znam je z autopsji, więc nie muszę przygotowywać się do nowych obowiązków, tylko wykonywać je od ręki, pomagając burmistrzowi – dodaje Janusz Pamuła.
Info: Dziennik Łódzki

Autor - Dziennik Łódzki_1.jpg
Plik ściągnięto 209 raz(y) 166,77 KB

Autor - Dziennik Łódzki_2.jpg
Plik ściągnięto 217 raz(y) 151,23 KB

Autor - Dziennik Łódzki_3.jpg
Plik ściągnięto 212 raz(y) 167,76 KB

_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2012-10-10, 10:11   

Warto wspomnieć ile będzie wynosiła pensja pana Pamuły - prawie 9 tys brutto.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2012-10-29, 12:57   

Cytat:
Wieluń: Burmistrz Antczak będzie jeździł fordem grand c-max

Już wiadomo, jakie auto służbowe będzie miał do dyspozycji burmistrz Janusz Antczak. Tabor magistratu wzbogaci się o forda grand c-max


głoszony po raz drugi przetarg na dostawę służbowego samochodu osobowego wygrała firma Auto Kabziński z Piotrkowa Trybunalskiego. Jej oferta opiewa na kwotę 94.450,00 zł. Ford grand c-max spełnia warunki określone w specyfikacji przetargowej.

Do przetargu przystąpiło pięć firm, ale tylko trzy podlegały ocenie merytorycznej. Pozostałe dwa podmioty nie uzupełniły dokumentów, o które poprosił ratusz.

Przypomnijmy, że pierwszy przetarg został unieważniony,bo oferta z najniższą ceną przewyższała kwotę, którą ratusz zamierza przeznaczyć na nowe auto. I w dalszym ciągu pieniędzy jest za mało, bo w budżecie zabezpieczono na ten cel 90 tys. zł.

- Zostanie jednak sprzedana skoda octavia, co pozwoli pokryć koszty zakupu nowego samochodu - zaznacza Magdalena Kopańska, rzecznik Urzędu Miejskiego.


Źródło

1.jpg
Plik ściągnięto 200 raz(y) 67 KB

2.jpg
Plik ściągnięto 198 raz(y) 124,89 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pat44 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 471
Piwa: 42/24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-10-29, 14:05   

Czemu nic tańszego???
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Axel 
Dojeżdża PKSem
Bełchatowianin



Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 103
Skąd: Ze Szczercowa
Wysłany: 2012-10-29, 16:13   

Bo z urzędowej kasy można dużo wydać. Przecież Burmistrz ie będzie jeździł byle czym, co widać w pomyśle zmiany samochodu. Co do kwoty wydania na ten cel, myślę, że mógłby wybrać inny pojazd o 30-40tys zł tańszy. Ale jego wola. Są źródła finansowania wieluńskiego urzędu miejskiego, to trzeba korzystać i wydawać finanse.
_________________
Zawsze i wszędzie dobrze będzie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2012-10-29, 19:49   

Axel, każdy ma swoją interpretację ceny. Może nie chodziło o wygląd, czy cenę, żeby był tańszy, ale o wyposażenie, przestronność, pojemność bagaznika i KM pod maską :)
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2012-10-31, 13:11   

Przecież to auto rodzinne, jakoś mi wcale nie pasuje na auto służbowe dla Burmistrza...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Axel 
Dojeżdża PKSem
Bełchatowianin



Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 103
Skąd: Ze Szczercowa
Wysłany: 2012-11-01, 13:56   

Patrząc na różne zdjęcia burmistrza w internecie, dochodzę do wniosku, że zawsze, gdzie jest Burmistrz, tam jest Kopańska. A może szofer jeszcze...i jakaś świta? Trzeba było się zastanowić nad busem lub vanem zamiast kombi.
_________________
Zawsze i wszędzie dobrze będzie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-01, 22:48   

mafik napisał/a:
Przecież to auto rodzinne, jakoś mi wcale nie pasuje na auto służbowe dla Burmistrza...
Burmistrz ma dużą rodzinę.
A tak ogólnie to cena i auto nie są złe. Mogło być gorzej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-12-12, 18:46   

http://wielun.biz/posting...86412&comment=1

czy w tym mieście może się jeszcze odbyć jakiekolwiek spotkanie/impreza które nie będzie "pod patronatem Burmistrza Wielunia Janusza Antczaka" :?:

Tylko dla mnie jest to żałosne?
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW