R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
SPOTKANIE
Autor Wiadomość
Daro 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 36
Dołączył: 30 Sie 2005
Posty: 191
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-31, 22:11   

jak dla mnie to nie ma za bardzo znaczenia kiedy poniewaz jutro zaczynam chodzenie do budy niestety :/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-31, 22:28   

Dominiko, znowu byłaś tą jedyną??
Hehe przynajmniej miałaś powodzenie :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Robo
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-31, 22:41   

Ja również wróciłem. Myśle, że należy stworzyć króciutką relacje aby na przyszłość zachęcić inne osoby, które ewentualnie są niezdecydowane. Więc tak godzina spotkania była wyznaczona na 19. Wcześniej kilka osób pojawiło się na spocie motoryzacyjnym ale to może nie w tym temacie. :wink: Więc zajechaliśmy pod Amfiteatr gęsiego robiąc przy tym troszke hałasu. :twisted: Znaleźliśmy odpowiednie miejsce aby spokojnie usiąść. Po kilku minutach pojawił się sam Mistrz ceremonii we własnej osobie czyli Jaro u którego złożyliśmy zamówienia. Lista obecności była dość szeroka w porównaniu z ostatnim spotkaniem. Wydaje mi się, że coraz bardziej się wobec siebie otwieramy i myśle, że już może być tylko lepiej, nabierając przy tym coraz większej swobody. :wink:

Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników. :)
 
   
Marcin
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-31, 22:50   

No to teraz ja...

Spotkanie OK....na poczatku bylo nas duzo :) Nie wspomne spociku motoryzacyjnego...
W Amfiteatrze było OK :D Mila obsluga, towarzyska... W sumie tj Robo pisze coraz bardziej sie kazdy rozkreca:D
Pozniej jakies dzieci rumunów cała brygada lazily pod lokalem :D Wiec zrobilismy troche dymu :D i siedlismy spowrotem :) ( tu ukłony w strone Dero i karcacego nas Robo ) :)
Na koniec rozliczylismy sie z przemilym Panem kelnerem i kazdy pojechal w swoja strone :)

To by bylo na tyle...
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2005-08-31, 22:52   

No i jako kolejny muszę potwierdzić, że było ciekawie, a ci co nie byli - niech żałują :twisted:
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-01, 10:48   

Dzieki wszystkim za napiwki, naprawdę nie trzeba było... :mrgreen:
Przychylam się do poprzednich wypowiedzi, spotkanie udane i oby takich więcej prawda :D
Jedynym mankamentem jest może to, że wszyscy nie dopisali ale jestem optymistą i myslę, że to się będzie sukcesywnie zmieniać...
Dzięki za słowa uzania za obsługę, ale to moje małe potknięcie przy stole, czego rezultatem było oblanie Dominiki sokiem, czyni mnie jeszcze amatorem, ale obbiecuję, że będę pracował nad sobą, aby podobne zdarzenia nie miały miejsca - jeszcze raz przepraszam Ciebie Dominiczko, nie gniewaj się :|
Wszystkich obecnych na spotkaniu pozdrawiam gorąco i już czekam na następne :D


BTW. FERBIK czemu Ciebie nie było... :?: 8)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-01, 11:03   

J_a_r_o_, bo nie wyrobilem sie czasowo... tak jak ty na poprzednim :mrgreen: ale obiecuje sie poprawic :oops:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-01, 11:09   

Tak jak pisałem już wcześniej, proponuje coś zorganizować przed 1 października.
 
   
Łukasz 
Przyjeżdża na zakupy
Łukasz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 379
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2005-09-01, 18:34   

Spotkanie było ciekawe. Na początku było trochę sztywno. Potem jednak w miarę upływu czasu i narastających ciemności rozmowa rozkręciła się. Czy to znaczy, że w ciemności rozmawia się łatwiej? :-) Szkoda tylko, że tak szybko się rozstaliśmy. Właściwie na jedną komendę: No to idziemy! A ja posiedziałbym jeszcze trochę :-|
Z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dero
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-02, 11:22   

Spotkanko udane osób było dosyć dużo ale brakowało jeszcze kilku, na początku troche nieśmiale ale z czasem się rozkreciło, obsługa oczywiście miła i fachowa a małe wypadki przy pracy każdemu się zdarzają, drinki oczywiście bezalkoholowe były pierwsza klasa...te dzieci chyba rumuńskie troche popsuły później atmosferę ciszy i sokoju...z obawy o swoje auta poszliśmy je przeparkować w bardziej widoczne dla nas miejsca...nie mogłem się powstrzymać z Marcinem od wykręcenia małego bączka na parkingu... :lol: :twisted: ale dzieci od razu odeszły :P :twisted:


Czekam na następne spotkanie...Pozdro
 
   
cezaryrs
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-02, 20:21   

Dero napisał/a:
nie mogłem się powstrzymać z Marcinem od wykręcenia małego bączka na parkingu...

i znowu mnie cos ominelo ????
 
   
Daro 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 36
Dołączył: 30 Sie 2005
Posty: 191
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-03, 02:01   

ominelo Cie troszke :] ale to doslownie krociotko chlopaki troszke popiszczeli i wszystko, ale jak podsumowala to Dominika "zupełnie jak dzieci" :D hehe
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2005-09-03, 22:05   

Jareczku, w zadnym wypadku sie nie gniewam. Czekam na nastepne spotkanie :wink: Spieszcie sie z organizacja :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marcin
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-04, 00:28   

Cytat:
zupełnie jak dzieci

Hmmm...
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2005-09-18, 22:06   

Się coś organizuje czy niebardzo? Ja jeszcze jestem w Wieluniu 2 tygodnie, z dnia na dzien coraz krócej, damy rade sie zebrac? :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW